Ettevõttest

Alubet OÜ-l on kogemused ehitustöödel, raadamistöödes, võsalõikuses, raiejäätmete koondamises ja erinevatel kaeve- ja pinnasetöödel. Tegutseme peamiselt Lõuna-Eestis.

Võsalõikust teostame võsagiljotiiniga, mis võimaldab puhastada võsast suuri alasid kiiresti ja tõhusalt. Võsalõikuseks kasutame 15 tonnist roomikekskavaatorit JCB JS 145 LC koos võsagiljotiiniga Scorpion 3010, kallutava kiirliitega.

Tänu heale masinapargile saame pakkuda võsalõikust aastaringselt ja olenemata ilmastikutingimustest. Samuti  pakume võsa väljaveoteenust metsaveotraktoriga Komatsu 895, millel on oksahaarats ja topeltlindid.

Kui sooviks on kasutada maad edaspidi põllumaana, siis saame abiks olla kändude juurimisel ja koondamisel.

Hea meelega abistame  erinevatel pinnase- ja kaevetöödel. Hinnapakkumise küsimiseks või koostööks võta meiega julgesti ühendust!

Meie meeskonda kuuluvad spetsialistid, kellel on aastate pikkune praktiline kogemus erinevate ehitusobjektide püstitamisel. Valmistame tellimustöid nii firmadele kui ka eraisikutele. Lahendame tööülesanded komplektselt, kaasates vajadusel vastava eriala spetsialiste.

Kui soovite projekteerida, ehitada, lammutada, remontida, või teil on teisi ehitusvaldkonnaga seotud küsimusi – võtke meiega ühendust, leiame koostöös lahenduse!

Teenused

Betoonitööd ja vundamendid

Vaata lähemalt

Ehitustööd

Vaata lähemalt

Eritööd

Vaata lähemalt

Kaeve- ja maaparandustööd

Vaata lähemalt

Võsalõikus ja koondamine

Vaata lähemalt